Contact

Elke provincie en grote stadsbibliotheek kent een contactpersoon voor bibliotheken. Je kunt daar terecht voor informatie, ondersteuningsvragen en de inloggegevens voor de toolkit. Kinderopvang, JGZ en gemeenten gaan voor informatie naar hun lokale bibliotheek.

BoekStart coördinatoren per provincie

Drenthe - Biblionet Drenthe
Annetje de Roode: 088-0128000 / 06-21 93 36 88
a.deroode@biblionetdrenthe.nl

Flevoland - Bibliotheeknetwerk Flevoland
Karin de Jong: 088 0080724  / 06 29204507
k.dejong@bnfl.nl

Friesland - Fers
Roos Franken: 058-2847721 / 06 38982674
roosfranken@fers.nl

Gelderland en Overijssel - Rijnbrink
Linda Voortman: 06-30195599
linda.voortman@rijnbrink.nl

Suzanne Goorhuis: 06-30966583
suzanne.goorhuis@rijnbrink.nl

Groningen - Biblionet Groningen
Gonny Apol: 06-5312886
g.apol@biblionetgroningen.nl

Limburg en Noord-Brabant - Cubiss
Anke Werker: 06-43404910
A.Werker@cubiss.nl

Noord- en Zuid-Holland - Probiblio
Charlotte Lehmann: 06-22 71 45 79
clehmann@probiblio.nl

Kelly de Ruiter: 06-45 60 33 94
kdruiter@probiblio.nl

Utrecht - BiSC
Anke Werker: 06-43404910
A.Werker@cubiss.nl

ZB - Planbureau en Bibliotheek van Zeeland
Felice Portier: 0118-654000 / 06 39770310
fportier@dezb.nl 

 

BoekStart coördinatoren grote steden

Amsterdam
Annelies Wielaard: 020-5230768
a.wielaard@oba.nl

Den Haag
Leonie Hoeboer
leonie.hoeboer@denhaag.nl

Rotterdam
Ida van der Linden: i.linden@bibliotheek.rotterdam.nl
Winnie Hoogenboom: w.hoogenboom@bibliotheek.rotterdam.nl

Utrecht
Muriël Steegstra: 06–22982868
m.steegstra@bibliotheekutrecht.nl