Alles van: Emily Sutton
Resultaat 1 - 4 (van 4)
Nicola Davies | Emily Sutton Het giraffenseizoen
Het verhaal van de Afrikaanse giraffen in tijden van klimaatverandering. Met kleurenillustraties. Vanaf ca. 9 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 26 pagina's | Lemniscaat, Rotterdam | 2022
Gedrukt boek
Emily Sutton Penny and the little lost puppy
Penny is verhuisd en voelt zich eenzaam. Als ze in de tuin een hondje vindt, vrolijkt ze op. Maar de volgende dag ziet ze het hondje niet. Papa helpt haar zoeken en samen leren ze de buurt kennen. Zal Penny het hondje terugzien? Prentenboek met sfeervolle kleurenillustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie | Dierenleven
Engels | 26 pagina's | Walker Books, London | 2021
Gedrukt boek
Emily Sutton Penny en het verdwaalde hondje
Penny is net verhuisd en voelt zich eenzaam en verdrietig. Als ze in de tuin een grappig hondje vindt, vrolijkt ze op. De volgende dag ziet ze het hondje nergens. Papa helpt haar zoeken en samen leren ze de buurt kennen. Zal Penny het hondje nog terugzien? Prentenboek met sfeervolle kleurenillustraties. Vanaf ca. 4 jaar.
Fictie | Dierenleven
Nederlands | 26 pagina's | C. de Vries-Brouwers, Antwerpen, Rotterdam | 2021
Gedrukt boek
Emily Sutton | Nicola Davies Samen sterk
voor onze aarde
Lees hoeveel soorten levende dingen er leven in o.a. de zee, oerwouden en woestijnen. Ze maken deel uit van een veel groter systeem, dat wordt verstoord door de mens door o.a. vervuiling en ontbossing. Met grote kleurrijke kleurenillustraties. Voorlezen vanaf ca. 5 jaar, zelf lezen vanaf ca. 8 jaar.
Non-fictie
Nederlands | 34 pagina's | Veltman Uitgevers, Utrecht | 2019
Gedrukt boek