BoekStart co÷rdinatoren per provincie

Drenthe - Biblionet Drenthe
Joke Kasemier-Bedeker: 088-0128020
j.kasemier@biblionetdrenthe.nl

Flevoland - Servicecentrum Flevolandse Bibliotheken
Karin de Jong: 0320-269551
k.dejong@sfb-net.nl

Friesland - Bibliotheekservice FryslÔn
Janneke Straatsma: 058-2847721
j.straatsma@bfrl.nl

Gelderland - Rijnbrink
Linda Voortman: 06-30195599
linda.voortman@rijnbrink.nl

Groningen - Biblionet Groningen
Gonny Apol: 050-3650911
boekstart@biblionetgroningen.nl

Limburg en Noord-Brabant - Cubiss
Elly Cuijpers: 06-18382509
e.cuijpers@cubiss.nl

Noord- en Zuid-Holland - ProBiblio
Stephanie de Kruif: 023-5546160 / 06-22714579
sdekruif@probiblio.nl

Overijssel - Rijnbrink
Jeannette Hofman: 0548-634444
jeannette.hofman@rijnbrink.nl

Utrecht - BISC
Mieke van der Meij: 030-6354666
m.van.der.meij@biscutrecht.nl

Zeeland - Zeeuwse Bibliotheek
Sjannie Mes-Meijs: 0118-654253
s.mes@zeeuwsebibliotheek.nl

BoekStart co÷rdinatoren grote steden

Amsterdam
Christine Zwierink: 020-5230768
c.zwierink@oba.nl

Den Haag
Helma Wigmans-Dujardin:á070-3534552
H.Wigmans@dobdenhaag.nl

Rotterdam
Gerdine Brans: 010-2816240
g.brans@bibliotheek.rotterdam.nl

Utrecht
Isolde Vega: 030-2861800
I.Vega@bibliotheekutrecht.nl

Informeer bij uw co÷rdinator naar de trainingen!